DYSTRYBUTOR NOŻY MICTROTECH W POLSCE

Szanowni Państwo,

Legendarna marka noży MICROTECH przez wiele lat była trudno dostępna na rynku polskim. MICROTECH to marka bardzo specyficzna. W pełnej ofercie znajduje się ponad 2 700 modeli noży automatycznych (OTF), folderów oraz noży z ostrzem stałym typu „fixed”. Noże MICROTECH są produkowane w kilku podstawowych modelach; ULTRATECH, UTX-85, UTX-70, SOCOM ELITE, TROODON, COMBAT TROODON, HALO, DIRAC i innych. W ramach każdego modelu dostępnych jest od kilkudziesięciu do kilkuset wariantów, opcji i permutacji na które składają się kształt ostrza, rodzaje wykończenia uchwytu, wykorzystane do produkcji materiały dodatkowe oraz kolory. Istnieje niewielka szansa ze spotkamy dwa identyczne noże MICROTECH. To powoduje że marka MICROTECH ma swój unikalny, niepowtarzalny charakter kolekcjonerski i estetyczny.

Dla najbardziej wymagających klientów istnieje specjalna seria noży MARFIONE CUSTOMS, produkowana z osobistym udziałem założyciela firmy, Tonego Marfione.

Ze względu na swoją jakość i niepowtarzalny wygląd noże MICROTECH są wykorzystywane zarówno w produkcjach Hollywood takich jak John Wick jak i przez najbardziej elitarne wojskowe jednostki specjalne na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu.

ULTRATECH

H.A.L.O VI

UTX-85 i UTX-70

DIRAC i DIRAC DELTA

COMBAT TROODON

SOCOM ELITE

TROODON

LUDT

HAWK AUTO

CURRAHEE

EXOCET

INNE

Amerykańska legenda

Tony Marfione zaczynał produkować amatorsko noże w 1992r. 20 kwietnia 1994 pod marką MICROTECH Inc w zakładzie w Vero Beach na Florydzie ruszyła pierwsza niskoseryjna produkcja. Marfione początkowo zajmował się rusznikarstwem, między innymi w Knights Armaments, ale stopniowo noże stały się jego główną pasją. Dorastając miał ograniczone finanse i nie mógł sobie pozwolić na naprawdę dobry nóż, więc postanowił zrobić go sam. Jednym z pierwszych modeli był mały nóż sprężynowy – określany przez klientów jako “MICRO knife”. Nazwa się przyjęła i projekt stał się rynkowym sukcesem. Na wystawie noży w Orlando, Tony pokazał swój projekt dyrektorowi handlowemu jednego z największych amerykańskich dystrybutorów noży, który mu powiedział że kupi 10 000 szt. jego prototypu – jeżeli je wyprodukuje. To dało impuls do założenia firmy. Logo MICROTECH było autorstwa jednego z pierwszych pracowników zatrudnionych przez Tony Marfione. Mentorem Tonego na początku rozwoju firmy był legendarny knifemaker Chris Reeve

Jakość bez kompromisów

Ostrze noży MICROTECH może mieć kilka standardowych geometrii: bowie, interceptor, hellhound, tanto, bayonet, spartan, double-edge lub single edge. Dostępne są również ząbkowania – częściowe lub pełne. Dodatkowo, powierzchnia ostrza może być wykończona na kilka sposobów: satin, beadblast, stonewash, apocalyptic, bronze, D.L.C. lub malowane. Cały nóż może być wyposażony w dodatki – śruby, przycisk, klips i skull crusher  w trzech podstawowych kolorach: bronze, black i beadblast. Korpus noża jest dostępny w podstawowych kolorach: black, desert tan oraz OD Green.  

Noże MICROTECH są produkowane również w krótkich tematycznych seriach kolekcjonerskich takich jak “Star-Wars” albo “Zombie Apocalypse”. Pełna permutacja kolorów korpusu i stylów ostrza skutkuje listą teoretycznie dostępnych modeli obejmującą około dwóch tysięcy siedemset pięćdziesiąt pozycji.

 

Galeria – Microtech

WYSYŁKA INPOST GRATIS