Microtech UTX-85 i UTX-70

Mniejszymi braćmi ULTRATECH-a są odpowiednio noże UTX-85 i UTX-70. UTX-85 ma wymiary dokładnie 85% ULTRATECH-a i jest dostępny w podobnej permutacji kolorów, ostrzy i wykończeń. Jest to idealny nóż do garnituru. Najmniejszy z braci, UTX-70 to już tylko ⅔ rozmiaru ULTRATECH-a i jest to naprawdę poręczny nożyk, który bez problemu zmieści się w każdej kieszeni. Na tym wybór się nie kończy – najmniejszy w rodzinie to UTX-70 CA – California Legal – specjalnie wyprodukowany na potrzeby stanu Kalifornia posiada ostrze o długości 1,9 cala vs 2,42 cala w standardowym UTX-70 w celu zaspokojenia restrykcyjnych praw stanowych.

Specyfikacja UTX-85 I UTX-70:

Długość ostrza

80mm | 62mm

Długość rękojeści

110mm | 90mm

Długość całkowita

190mm | 152mm

Masa

88g | 35g

Dlaczego Microtech

Ostrze noży MICROTECH może mieć kilka standardowych geometrii: bowie, interceptor, hellhound, tanto, bayonet, spartan, double-edge lub single edge. Dostępne są również ząbkowania – częściowe lub pełne. Dodatkowo, powierzchnia ostrza może być wykończona na kilka sposobów: satin, beadblast, stonewash, apocalyptic, bronze, D.L.C. lub malowane. Cały nóż może być wyposażony w dodatki – śruby, przycisk, klips i skull crusher  w trzech podstawowych kolorach: bronze, black i beadblast. Korpus noża jest dostępny w podstawowych kolorach: black, desert tan oraz OD Green.  

Noże MICROTECH są produkowane również w krótkich tematycznych seriach kolekcjonerskich takich jak “Star-Wars” albo “Zombie Apocalypse”. Pełna permutacja kolorów korpusu i stylów ostrza skutkuje listą teoretycznie dostępnych modeli obejmującą około 2750 pozycji.

Galeria Microtech UTX-85 i UTX-70

WYSYŁKA INPOST GRATIS